OGARDEN Zahradní dětská houpačka KLAUDIE

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

Zpestřete si chvíle na zahradě či terase s naší skvělou houpačkou pro děti KLAUDIE. S jejími kompaktními rozměry ji můžete snadno umístit kamkoliv podle Vašich představ.
Houpačka KLAUDIE je vyrobena z pevných a odolných materiálů, které zajišťují dlouhou životnost. Je vybavena praktickou stříškou, která nabízí příjemný stín a ochranu před sluncem. Díky pevnému sedáku je vhodná pro zábavu dvou dětí. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto jsou houpačky vybaveny popruhy, které chrání děti před případným pádem.
Krásné živé barvy, dodají Vašemu odpočinku na zahradě nezapomenutelný zážitek. A co je skvělé, po letní sezóně můžete houpačku snadno demontovat a uložit, čímž Vám poskytne radost a zábavu po mnoho dalších let.
POKYNY: Výrobek by neměl být umístěn na nerovném, nakloněném nebo kluzkém povrchu. Nestůjte na sedáku. Nesedejte si na područky a opěradla. Výrobek nepřetěžujte.ÚDRŽBA: Čistěte měkkým hadříkem a jemným čisticím prostředkem nebo prostředkem určeným k údržbě zahradního nábytku. Nedrhnout. Při delších přestávkách v používání skladujte na suchém, chladném a stinném místě. Chraňte před srážkami a nadměrným slunečním zářením.

Více informací o OGARDEN Zahradní dětská houpačka KLAUDIE naleznete zde>>>

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „OGARDEN Zahradní dětská houpačka KLAUDIE“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

OGARDEN Zahradní dětská houpačka KLAUDIE
OGARDEN Zahradní dětská houpačka KLAUDIE

1799 

VIAN
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0