Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero S, ø 62 cm

Přidejte svou recenzi
Přidat do seznamu přáníAdded to wishlistRemoved from wishlist 0
Přidat ke srovnání

Chutná vám o mnoho více, když sdílíte výborné jídlo s přáteli? A ještě navíc na čerstvém vzduchu? K tomu se vám bude náramně hodit kvalitní venkovní gril, díky kterému budou vaše letní setkání o poznání voňavější, chutnější a především nezapomenutelnější. Spolehlivý parťák pro takové chvíle je tento kousek od značky Remundi s německým designem a výrobou.

Plní nejen funkci grilu, ale i ohniště a topidla. Má moderní rezavý vzhled, kulatou grilovací plotnu, plynule nastavitelný přívod vzduchu a kyblík na popel v těle podstavy. Základna hořícího ohně se nachází pod úrovní grilovací plotny, která se takto ohřívá až na 300 °C. Díky zvláštní geometrii není teplo na grilovací plotně rozloženo rovnoměrně, tvoří se teplotní zóny. To umožňuje souběžnou přípravu pokrmů, které vyžadují různé grilovací teploty.

Designová ohniště Remundi mají jako jediná na trhu zabudovaný systém plynule nastavitelného ovládání přívodu vzduchu, který snadno ovládáte pomocí táhla, umístěného zvnějšku ohniště.

Lze topit dřevem, dřevěnými briketami i uhlím. Všechny součásti tohoto systému jsou vyrobeny z vysoce kvalitní nerezové oceli třídy 1.4301. Po dohoření jednoduše zvednete ovládání přívodu vzduchu a vysypete popel otvorem ve dně ohniště rovnou do kyblíku na popel.

Dobré vědět: Nezapomeňte si k tomuto grilu dokoupit také padnoucí grilovací rošt.

Součástí výbavy je:
– Podstava s otevíracími dvířky
– Kyblík na popel
– Regulace tahu
– Chránič regulace tahu
– Ocelový grilovací tál

Rozměr grilovací plochy: 2567 cm²
Průměr grilovací plochy: ø 62 cm

Gril má přirozenou rezavou povrchovou úpravu, která se použítím na některých místech může opotřebovat. Rezavý vzhled jí lze navrátit potřením nebo rozprášením roztoku vody a soli.

Rez na jakýchkoli částech grilu je normální a tento speciální povrch gril chrání. Kvůli vzdušné vlhkosti se může rez objevit také na grilovací desce, kterou stačí následně pouze otřít rostlinným olejem a připravit na grilování.

Více informací o Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero S, ø 62 cm naleznete zde>>>

Uživatelské recenze

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napsat recenzi

Zatím nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero S, ø 62 cm“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero S, ø 62 cm
Hnědý venkovní gril na dřevo Remundi Nero S, ø 62 cm

29990 

VIAN
Logo
Porovnejte položky
  • Total (0)
Porovnejte
0